KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16165065
nr 1616 5065
Akvareller
2 st, Fjärilar, Signerade, 6x6, akvarell, yttermått inklusive ram: 18x18 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:15:30
300 kr
350 kr